nahlad 2

Začiatkom týždňa sme spustili objednávanie na vyšetrenia online v našich laboratóriách

Na oddeleniach klinickej biochémie, mikrobiológie a hematológie zabezpečujeme základné a špeciálne vyšetrenia pre oddelenia nemocnice, odborné ambulancie a neštátne ambulancie v spádovej oblasti Kysuckej nemocnice, či pre samoplatcov.

Paleta vyšetrení na našich oddeleniach pozostáva z celého spektra rôznych testov z krvi, moču, mozgomiechového moku, prípadne iného biologického materiálu. Vykonávame hematologické, hemokoagulačné a imunohematologické vyšetrenia. Rovnako vyšetrujeme aj bakteriologické, mykologické, mikroskopické, imunosérologické a parazitologické vyšetrenia či infekčné ochorenia ako napríklad Covid-19 a mnohé ďalšie.

Spektrum vyšetrení neustále rozširujeme podľa požiadaviek lekárov a najnovších vedeckých poznatkov.

Adresa nášho e-shopu: www.labaky.kysuckanemocnica.sk

Môžete si vybrať zo širokého spektra vyšetrení - balíčkov ako napríklad:

• štítna žľaza
  • zdravie kostí
  • chudokrvnosť
  • vitamíny
  • onko markery - ženy
  • onko markery - muži
  • metabolizmus
  • prenosné ochorenia
  • zápal v organizme
  • RT-PCR testy Covid 19
  • a iné

V snahe čo najviac skvalitniť služby laboratória poskytujeme svojim klientom výsledky vyšetrení elektronicky ale aj tlačenou formou.

Odberové miesto (vyšetrenia - balíčky):
Parkovisko pred KNsP Čadca - odberové miesto COVID-19. Pacienti a záujemcovia sú oddelení od kontaktu s Covid-19 odbermi.

Odberové miesto na PCR testy vykonávame:
Pondelok - Piatok - parkovisko pred nemocnicou odberové miesto COVID-19
Sobota - v priestoroch areálu nemocnice - MOM Atigén