Poverený vedením:

041/46 04 503

sekretariát oddelenia:

041/46 04 635

Na internom oddelení poskytujeme diagnostickú a liečebno–preventívnu starostlivosť v odbore vnútorného lekárstva. Na štandardných lôžkach máme zabezpečenú internistickú starostlivosť pre pacientov:

• s ochoreniami kardiovaskulárneho systému
  • s ochoreniami gastrointestinálneho traktu
  • s ochoreniami respiračného systému
  • s metabolickými ochoreniami
  • s ochoreniami krvi
  • s ochoreniami pohybového aparátu
  • s ochoreniami endokrinologickými

Pacientom poskytujeme odbornú starostlivosť s citlivým prístupom zdravotníckeho personálu.

Na internej JIS - 6 lôžkach zabezpečujeme komplexnú a intenzívnu starostlivosť pacientom s ohrozením vitálnych funkcií, akútnym stavom širokého spektra ochorení interných odborov.

Oddelenia sú 25 lôžkové, štandardné izby sú dvojlôžkové a trojlôžkové, tri nadštandardné izby a jednu so sociálnym zariadením.

Pacientov prijímame na oddelenie v akútnom režime, nepretržite 24 hodín, plánovane aj prekladmi z iných pracovísk.

Úzko spolupracujeme s inými odbormi vrátane zabezpečenia konziliárnej činnosti pre ostatné oddelenia nemocnice.